07/07/2020

Барселона – Еспаньол 08.07.2020 | Прогноза

01/07/2020

Реал Сосиедад – Еспаньол 02.07.2020 | Прогноза

27/06/2020

Еспаньол – Реал Мадрид 28.06.2020 | Прогноза

24/06/2020

Реал Бетис – Еспаньол 25.06.2020 | Прогноза

20/06/2020

Еспаньол – Леванте 20.06.2020 | Прогноза

16/06/2020

Хетафе – Еспаньол 16.06.2020 | Прогноза

БЕТ НОВИНИ ФУТБОЛНИ ПРОГНОЗИ 360° СТАДИОН БОНУСИ И ПРОМОЦИИ Хетафе – Еспаньол 16.06.2020 | Прогноза Домакин: 2.05 | Равен: 3.20 | Гост: 4.40 над 1.5 гола: […]
13/06/2020

Еспаньол – Алавес 13.06.2020 | Прогноза

08/03/2020

Осасуна – Еспаньол 08.03.2020 | Прогноза

01/03/2020

Еспаньол – Атлетико Мадрид 01.03.2020 | Прогноза