[space xs_id=”f0745780″ height=”15″ display_desktop=”{"selected":"no"}” display_medium=”no” medium_height=”default” display_tablet=”yes” tablet_height=”default” display_phone=”yes” phone_height=”default” class=”” _array_keys=”{"display_desktop":"display_desktop"}” _made_with_builder=”true”][/space][revolution_slider slider=”[rev_slider alias="bonus-winbet"]” info=”” _made_with_builder=”true”][/revolution_slider]
[space xs_id=”f4fa8066″ height=”20″ display_desktop=”{"selected":"no"}” display_medium=”no” medium_height=”default” display_tablet=”yes” tablet_height=”default” display_phone=”yes” phone_height=”default” class=”” _array_keys=”{"display_desktop":"display_desktop"}” _made_with_builder=”true”][/space]//betnovini.com/wp-content/uploads/2020/01/betnovini-menu.png

[space xs_id=”4b4d102b” height=”20″ display_desktop=”{"selected":"no"}” display_medium=”no” medium_height=”default” display_tablet=”yes” tablet_height=”default” display_phone=”yes” phone_height=”default” class=”” _array_keys=”{"display_desktop":"display_desktop"}” _made_with_builder=”true”][/space]//betnovini.com/wp-content/uploads/2020/01/futbolni-prognozi-icon-betnovini-menu-bw-1.png

[space xs_id=”f2c88784″ height=”20″ display_desktop=”{"selected":"no"}” display_medium=”no” medium_height=”default” display_tablet=”yes” tablet_height=”default” display_phone=”yes” phone_height=”default” class=”” _array_keys=”{"display_desktop":"display_desktop"}” _made_with_builder=”true”][/space]//betnovini.com/wp-content/uploads/2020/01/turniri-i-ligi-icon-betnovini-menu-bw-1.png

[space xs_id=”5c4dfb70″ height=”20″ display_desktop=”{"selected":"no"}” display_medium=”no” medium_height=”default” display_tablet=”yes” tablet_height=”default” display_phone=”yes” phone_height=”default” class=”” _array_keys=”{"display_desktop":"display_desktop"}” _made_with_builder=”true”][/space]//betnovini.com/wp-content/uploads/2020/01/bonusi-i-bukmeikari-icon-betnovini-menu-bw-1.png

БОНУСИ И ПРОМОЦИИ

[space xs_id=”3ea2e813″ height=”20″ display_desktop=”{"selected":"yes"}” display_medium=”yes” medium_height=”default” display_tablet=”yes” tablet_height=”default” display_phone=”yes” phone_height=”default” class=”” _array_keys=”{"display_desktop":"display_desktop"}” _made_with_builder=”true”][/space]

Ливърпул чупи рекорд след рекорд | Анализ на 25-ия кръг във Висшата Лига

[space xs_id=”42581501″ height=”20″ display_desktop=”{"selected":"yes"}” display_medium=”yes” medium_height=”default” display_tablet=”yes” tablet_height=”default” display_phone=”yes” phone_height=”default” class=”” _array_keys=”{"display_desktop":"display_desktop"}” _made_with_builder=”true”][/space]//betnovini.com/wp-content/uploads/2020/02/vishaliga.jpg[space xs_id=”b36a1018″ height=”18″ display_desktop=”{"selected":"yes"}” display_medium=”yes” medium_height=”default” display_tablet=”yes” tablet_height=”default” display_phone=”yes” phone_height=”default” class=”” _array_keys=”{"display_desktop":"display_desktop"}” _made_with_builder=”true”][/space]

Какво се случи в 25-ия кръг? Имаше голове, имаше изгонени играчи, имаше ВАР, имаше неочаквани голмайстори, имаше нулеви ремита, имаше всичко което можем да очакваме от футбол на най-високо ниво в Английската Висша лига-много емоция и адреналин.

Първият мач от 25-ия кръг завърши при зрелищно равенство 2:2 между отборите на Лестър и Челси. Любопитното е, че три от общо четири попадения в срещата бяха отбелязани от защитници. За сините от Лондон се отличи Рюдигер с два гола, а за лисиците точни бяха Барнс и крайния им бранител Чиуел. При така стеклата се среща нищо не се промени в класирането и Лестър продължава да е на трето място с осем точки пред Челси.

Борнемут взеха важни три точки срещу Астън Вила. Главен съдия на срещата беше Антъни Тейлър и за него не беше никак спокоен следобеда. Реферът показа шест жълти картона и един червен. Двубоят завърши при резултат 2:1.

Остриетата продължават своя кръстоносен поход в горната час на класирането. Кристъл Палас загуби на Селхъс парк срещу Шефилд Юнайтед с минимален резултат 0:1.

Ливърпул разкости за едно полувреме Саутхемптън и постигна поредния рекорд. През съботния ден разлика на червените пред втория стана 22 точки, никога в историята на Висшата лига не е имало толкова голяма разлика до първото място. Головото шоу на Ливърпул започна две минути след почивката с попадение на Окслейд-Чембърлейн. Светците имаха претенции за отсъждане на дузпа в тяхна полза за нарушение срещу Дани Ингс малко преди контра атаката, с която мърсисайдци откриха резултата. Претенциите на гостите не бяха уважение, а до края на двубоя два гола вкара Салах и един Хендерсън. С три асистенции се отличи Фирмино. Въпреки добрата си игра и Саутхямтън не успя да вземе точки от Ливърпул.

На Сейнт Джеймсис Парк публиката не видя попадения в срещата между Нюкасъл и Норич. Това е втора поредна среща, в която свраките не са се разписали. Точката не промени много положението на канарчета и те остават на последното място с актив от 18 точки.

Един от най-зрелищните мачове от кръга се получи на Викаридж Роуд между Уотфорд и Евертън. В срещата паднаха пет гола и беше изпъстрена с инфарктна моменти. Мачът за стършелите започна отлично, като те тотално надиграха съперника си и логично поведоха в резултата с 2:0 преди последните две минути от добавеното време на първото полувремето. Кръгът започна с два гола на централен бранител и в тази среща именно играч на тази позиция се отличи с две попадения. Когато Уотфорд протриваха доволно ръце, мислейки, че ще се оттеглят с преднина преди почивката дойде минута на Йери Мина, вкарвайки за 2:2 в добавеното време. В 71 минута Фабиан Делф получи втори жълт картон и остави отбора си с човек по-малко. В 90-та минута дойде драмата Уолкот отбеляза за 2:3 и така за стършелите остана само да преглътнат горчивия карамел.

Цели шест гола видяхме в мача между Уест Хям и Брайтън. Чуковете вече са в зоната на изпадащите на 18-то място с актив от 24 точки. Мачът започна добре за тях с две попадения през първата част. В началото на втората част чайките върнаха бързо един гол. В 57 минута резултатът стана 3:1, но домакините не успяха да задържат преднината си от два чисти гола. Грос и Мърфи последователно възстановиха равенство и мачът приключи при резултат 3:3.

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер, каза след срещата на неговия отбор с Уулвърхямтън, че нито един от двата отбора не е заслужавал победата. Това илюстрира нулевото равенство което си спретнаха червените дяволи и вълците на Олд Трафорд. Може би най-вълнуващото нещо което се случи в двубоя беше дебюта на новото попълнение на Юнайтед-Бруно Фернандеш. Той беше избран и за играч на мача и отправи пет удара към врата на Руи Патрисио, но така и не успя да направи мечтан дебют с победен гол за отбора си.

Бърнли продължи добрата си серия в лигата, като не допусна загуба в първия мач от неделната програма срещу Арсенал. Двата отбора не успяха да си вкарат, като най-близко до това беше нападателя на домакините Джей Родригес в 78-та минута, ударът му обаче попадна в напречната греда и тупна на самата гол линия. Интересно оправдание намери след края на срещата наставника на Арсенал Артета, който изтъкна, че тревната настилка на терена не е била на нужното ниво, като е била прекалено дълга и суха. В крайна сметка топчиите се изкачиха на 10 място с актив от 31 точки, Бърнли са позиция на долу със същия точков актив, но по-лоша голова разлика.

Манчестър Сити капитулираха в битката за титлата на терена на Тотнъм. Мечтан дебют направи новото попълнение на шпорите Стивън Бергвайн, който отбеляза първия гол в срещата в 63 минута, а в 71-та Хюн-Мин Сон подпечата успеха на домакините в срещата. Двата тима сякаш са орисани в мачовете им да има множество спорни отсъждания и намеси на видео-асистент рефера. Така беше и в днешната среща. В 37-минута в единоборство в наказателното поле между Оурие и Агуеро, гражданите имаха претенции за дузпа, реферът на среща Майк Дийн подмина ситуацията, но след две минути даде отсъждане за 11 метров наказателен удар след намесата на ВАР. Зад топката застана Илкай Гюндоган, който никога в кариерата си на играч на Сити не беше изпускал дузпа, но Уго Лорис отрази неговия удар и така резултатът остана не променен. Преди на сцената да блесне младия холандски нападател на домакините, защитникът на Манчестър Сити, Зинченко получи в 60-та минута втори жълт картон и съответно червен и остави своя отбор с човек по-малко. В крайна сметка в задочния двубой между Мауриньо и Гуардиола ликува Специалния този път.

След загубата на Манчестър Сити от Тотнъм на Ливърпул са им необходими само шест победи математически да си осигурят титлата в Англия.